سوالات متداول خرید از تاکتیک

چگونه در سایت ثبت نام کنم ؟

مراحل عضویت: 1.ابتدا وارد وب‌سایت تاکتیک شوید. 2.بالای صفحه سمت چپ ، روی “عضویت” کلیک کنید. 3.در قسمت عضویت کادرهای “شماره موبایل” و “گذرواژه” و “نام” را پر کرده و روی “عضویت” کلیک کنید. 4.پیامک حاوی کد فعال‌سازی برای شماره موبایل شما فرستاده می‌شود که می‌بایست این کد را در قسمت “کد تایید” وارد کنید و روی “ثبت کد” بزنید. در‌صورتی‌ که کد فعال‌سازی برای شما ارسال نشد روی “ارسال مجدد کد” کلیک کنید. 5.ثبت‌نام شما با موفقیت انجام شد.

بعد از ثبت سفارش اس ام اس در حال انجام برای شما رارسال خواهد شد و در اولین روز زوج بعد از ثبت سفارش اس ام اس کد رهگیری پیامک خواهد شد و شما با ورد به لینک https://tracking.post.ir میتوانید سفارش خود را پیگیری نمیایید. در صورت عدم دریافت کد رهگیری بین ساعت 13 تا 17 با شماره 09101997419 بگیرید و کد رهگیری خود را دریافت کنید .

1-وارد سایت شوید .
2-بر روی محصول مورد نظر کلیک نمایید.
3- رنگ و سایز مورد نظر خود را انتخاب کرده و دکمه ی افزودن به سبد خرید را بزنید.
4- به پایین صفحه بروید و گزینه ی اقدام به پرداخت را بزنید .
5- اطلاعات ارسال خود را وارد نمایید. ( گزینه ی ایمیل و کد پستی الزامی نیست )
6- روش پرداخت خود را انتخاب نمایید . ( پست عادی ، الو پیک یا تیپاکس )
7-بر روی گزینه ی ثیت سفارش بزنید وارد صفحه ی بانک شوید.
8- تبریک ! سفارش شما ثبت شد.

جهت مشاهده اندازه‌ها می‌توانید کنار تصویر محصول مورد نظر، روی “راهنمای سایز” زده و با توجه به جدول انتخاب خود را انجام دهید. . شایان ذکر است در اکثر عکس ها قد و وزن مانکن ثبت شده است.

جهت مشاهده اندازه‌ها می‌توانید کنار تصویر محصول مورد نظر، روی “راهنمای سایز” زده و با توجه به جدول انتخاب خود را انجام دهید.