ارسال شده در : Categories:بلاگ, مقاله

ویژگی های یک لباس خوب

حتما شما نیز بارها هزینه زیادی صرف لباس ورزشی کرده‌اید و بعد از مدتی هم از این خرید پشیمان شده‌اید. بسیاری از ما این مسئله را تجربه کرده‌ایم. هنگام خرید لباس، باید بررسی کنید که ویژگی‌های لباس خوب را داشته باشد و سپس آن را بخرید. در ادامه، این ویژگی‌ها را توضیح می‌دهیم
1-استفاده از پارچه مرغوب
اگر ظاهر جذاب و مرتب برای شما اهمیت دارد، سعی کنید هنگام خرید لباس پوشاکی را انتخاب کنید که با پارچه‌هایی از جنس، نخ، پشم، پنبه و فلامنت و پلی استر دوخته شده‌اند.
2-برش مناسب و دقیق
لباس‌هایی که برش نامناسب دارند خیلی زود شما را از خریدتان پشیمان می‌کنند چرا که به اصطلاح (تن خور خوبی ندارند). لباس‌هایی که برش مناسب دارند به شما ظاهری مرتب و شیک می‌دهند.
3_دوخت عالی
لباس‌های باکیفیت و مرغوب که طراحان لباس آماده‌شان می‌کنند دوختی بسیار عالی و بی‌عیب‌ونقص دارند . لباسی که ئوخت مناسبی نداشته باشد بعد از مدتی پاره شده و شکل را از دست میدهد.
4-طرح و رنگ لباس
طرح لباس عملا زیبایی ظاهر ان را تشکیل میدهد و وقتی طرح کامل نباشد لباس زیبایی نداردرنگ‌ها تأثیر بسزایی بر روان ما دارند. طراحان مد و فشن بر اساس این روان‌شناسی شروع به خلق بهترین و زبباترین رنگ‌ها متناسب با جنس پارچه می‌کنند. اگر لباسی بخرید که رنگش مختص خودتان باشد، استایل شما بی‌نقص خواهد بود.
5-کامل بودن لباس
هماهنگی و ظریف کاری‌های الگوی لباس نشانگر سلیقه و دقت تولیدکننده است. بنابراین برای خرید لباس با پارچه‌های طرحدار به هماهنگ بودن الگو و نقوش روی پارچه در محل درزها و جهت قرارگیری خطوط در قسمت‌های مختلف لباس در طرح‌های برجسته‌ توجه کنید.
نتیجه
امروزه خرید لباس باکیفیت نوعی سرمایه‌گذاری هوشمندانه برای سال‌های آینده‌تان محسوب می‌شود. بهتر است به‌جای صدها لباس بی‌کیفیت ، چند لباس با کیفیت بخرید که بتوانید چند سال از آن لباس‌ها استفاده کنید.

1 نظر داد “ویژگی های یک لباس خوب

    […] اطلاعات بیشتر درباره لباس های ورزشی میتوانید به مقاله ویژگی های لباس خوب مراجعه […]

نظر خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *